relax centrum dum s novou reklamou opavaRELAX CENTRUM PETRA se nachází v klidné lokalitě Opavy, pouhých 10 min. chůze od centra města.

Nabízíme  Vám pobyt v Relaxačním Centru, který dodá vašemu tělu ztracenou energii a preventivně posílí organismus.  Nevšední ubytování ve městě Opava nabízí  Relax Centrum Petra  v devíti plně vybavených bytech.

Relax Centrum  má  kapacitu pro  40 osob a  pro pohodový pobyt je v celém areálu vyhřívaná podlaha.

Najdete zde finskou saunu pro 12 osob a také aromatickou saunu rovněž pro 12 osob. Pokud dáváte přednost vlhkému prostředí, vyzkoušejte parní lázeň s kapacitou  pro 9 osob.

Na ochlazení těla využijte vnitřní  ochlazovací bazén, a pro ještě vetší otužilce je možnost využít velký venkovní zastřešený bazén, u kterého je terasa, kde můžete odpočívat na čerstvém vzduchu.  V Opavě jsme jediní, kdo Vám  tohle může nabídnout. V Relax Centrum je také masážní whirpool, který může najednou využívat až 5 osob.

Mezi saunováním můžete dále relaxovat v příjemném  prostředí baru, sledovat   velkoplošnou televizi mimo jiné se 6 sportovními přenosy nebo poslouchat  relaxační hudbu v odpočívárně. Samozřejmostí je občerstvení v baru, kde nabízíme točenou Plzeň, ovocné a zeleninové džusy  a velký výběr studených i teplých nápojů.

A samozřejmě přijďte znovu zopakovat příjemné saunováni v rodinném prostředí v Relax Centru Petra.
Těšíme se na Vás!

Pro Vaše správné saunováni doporučujeme těchto 10 pravidel příjemného saunováni.

Pokud se budete chtít blíže informovat, jak to u nás funguje, můžete se podívat na zásady saunování v našem Relax Centru. A pokud k nám přijdete poprvé, obsluha Vám zodpoví Vaše další případné dotazy ještě před vstupem do Relax Centra a po vstupu Vás ráda provede celým komplexem.