V našem RELAX CENTRUM PETRA v Opavě nabízíme bydlení v devíti plně vybavených bytech.

Byty jsou 35 – 70 m2 veliké, kompozice 2+kk a skládají se ze vstupní chodby, kuchyňe s jídelnou - obývacím pokojem, samostatnou ložnicí a sociálním zařízením. Některé  z bytů mají venkovní terasu a přístup na zahradu.

V chodbě  najdete odkládací stěnu nebo skříň na svršky. Kuchyň je vybavena pracovní deskou se dřezem, veškerým nádobím, odkládací policí a uzavřenými skříňkami na nádobí. Součástí kuchyně je lednice, kombinovaný sporák s teplovzdušnou troubou a mikrovlnná trouba, varná konvice. V kuchyni je jídelní stůl se židlemi.

V obývacím pokoji se nachází sedačka s konferenčním stolkem a ložnice má buď dvojlůžko nebo 2 jednoduché postele. Sociální zařízení má svůj vlastní bojler na teplou vodu, sprchový kout nebo vanu, umyvadlo se zrcadlem a wc. Byty jsou centrálně vytápěny a mají  v ceně bezdrátové připojení k internetu.

Tyto byty jsou nekuřácké a nemohou zde být z hygienického důvodu domácí zvířata.

Ceník pronájmu bytu:

Pronájem 9 PLNĚ ZAŘÍZENÝCH BYTŮ na 6 měsíců a víceod 10 000 Kč

Kontakt a informace o pronájmech bytů na tel. 605 171 282 nebo na e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.